Super Black 15 ml Devoted

13,00 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności. Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności.
  • Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka". Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka".
  • Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia". Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia".

SZUKASZ KOSMETYKÓW DO SWOJEGO SOLARIUM?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI -

DLA SALONÓW MAMY PRZYGOTOWANĄ OFERTĘ HANDLOWĄ Z ATRAKCYJNYM SYSTEMEM RABATOWANIA!

Super Black 15 ml

Kosmetyk do opalania zawierający DHA, naturalne i kosmetyczne bronzery dla natychmiastowego i opóźnionego efektu opalania. Po jego użyciu skóra staje się gładka, opalenizna pojawia się szybko i pozostaje na długo.

Duża ilość akceleratorów, aby pobudzić produkcję melaniny i szybko osiągnąć doskonałą opaleniznę;

Jagody Camu Camu – składnik zapewniający odbudowę i produkcję kolagenu, spowalniający procesy starzenia się skóry;

Algi – przyczyniają się do regeneracji skóry, zapobiegają nadmiernemu wysuszeniu oraz łagodzą podrażnienia;

Wosk pszczeli – odżywia i zapewnia idealne wygładzenie skóry;

Intensywna formuła DHA zmieszana z naturalnymi i kosmetycznymi bronzerami, aby zapewnić natychmiastowe i opóźnione efekty opalania.

Pojemność: 15 ml