Playful in Pink 250 ml Devoted

105,00 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności. Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności.
  • Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka". Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka".
  • Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia". Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia".

SZUKASZ KOSMETYKÓW DO SWOJEGO SOLARIUM?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI -

DLA SALONÓW MAMY PRZYGOTOWANĄ OFERTĘ HANDLOWĄ Z ATRAKCYJNYM SYSTEMEM RABATOWANIA!

Playful in Pink 250ml

Balsam brązujący o lekkiej formule;

Ekstremalne bronzery o natychmiastowym działaniu;

Formuła o właściwościach przeciwzmarszczkowych i ujędrniających;

Zapach: Pocałunek słońca

Formuła skomponowana z kilku rodzajów akceleratorów, aby maksymalnie pobudzić proces powstawania melaniny dla osiągnięcia doskonałych efektów opalania;

Jagody Camu Camu – składnik zapewniający odbudowę i produkcję kolagenu, spowalniający procesy starzenia się skóry.

Algi – usuwają toksyny z organizmu Wosk pszczeli – odżywia i zapewnia idealne wygładzenie skóry.

Intensywna formuła DHA połączona z naturalnymi bronzerami i bronzerami o opóźnionym działaniu dla najlepszych rezultatów opalania. Zapewnia doskonałe nawilżenie, szybkie i satysfakcjonujące efekty opalania.

Pojemność 250ml

Opis

Rodzaj kosmetyku
DHA