H.I.M Moisturizer After Tan 360 ml Devoted

80,00 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności. Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności.
  • Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka". Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka".
  • Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia". Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia".

SZUKASZ KOSMETYKÓW DO SWOJEGO SOLARIUM?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI -

DLA SALONÓW MAMY PRZYGOTOWANĄ OFERTĘ HANDLOWĄ Z ATRAKCYJNYM SYSTEMEM RABATOWANIA!

H.I.M. Moisturizer 

Zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie

Olejek z liści lawendy oraz rozmarynu działają na poprawę kolorytu skóry, jednocześnie usuwają szorstkość naskórka i mają właściwości antyseptyczne

Witaminy i masło Shea specjalnie skomponowane dla męskiej skóry by dostatecznie ją nawilżyć, ujędrnić i chronić przed uszkodzeniami powstającymi podczas golenia

Pojemność: 360 ml

Opis

Rodzaj kosmetyku
Dla mężczyzn