Platinum Indulgence 400 ml Devoted

100,00 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności. Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności.
  • Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka". Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka".
  • Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia". Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia".

SZUKASZ KOSMETYKÓW DO SWOJEGO SOLARIUM?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI -

DLA SALONÓW MAMY PRZYGOTOWANĄ OFERTĘ HANDLOWĄ Z ATRAKCYJNYM SYSTEMEM RABATOWANIA!

Platinum Indulgence  400 ml


Zapach kosmetyku jest wyjątkowy i niepowtarzalny

ALA Technology™ - mieszanka, która zapewnia nawilżenie, redukcję delikatnych linii i zmarszczek oraz cieni

Wyciąg z jedwabiu - przylega do powierzchni skóry, tworząc delikatny film chroniący przed przesuszeniem i niekorzystnym wpływem środowiska;wygładza skórę i zmniejsza jej nieregularności;posiada zdolność wiązania i zatrzymywania wody

Egzotyczne olejki z orzechów macadamia, lawendy i cytrusów połączone z kakao i masłem Shea zapewniają głębokie nawilżenie, a bogactwo w antyoksydanty powoduje, że przeciwdziałają przedwczesnemu starzeniu się skóry

Pojemność: 400 ml