Peace, Love & Hemp 550ml Devoted

110,00 zł
Brutto

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności. Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności.
  • Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka". Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka".
  • Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia". Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia".

SZUKASZ KOSMETYKÓW DO SWOJEGO SOLARIUM?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI -

DLA SALONÓW MAMY PRZYGOTOWANĄ OFERTĘ HANDLOWĄ Z ATRAKCYJNYM SYSTEMEM RABATOWANIA!

100% olejku z nasion konopii to nawilżona skóra.

Balsam zawiera: witaminy, białka i przeciwutleniacze, kwiat lotosu – przeciwdziała starzeniu się skóry, nawilża i rozświetla, Aloe Vera Gel (minerały i składniki odżywcze, żeby zmniejszyć stan zapalny i utrzymać prawidłowe nawilżenie skóry). Kompleks Witamin – działa naprawczo na skórę, walczy z wolnymi rodnikami i pobudza produkcję kolagenu, ekstrakt z ogórka – pomaga naturalnie odżywić, nawilżyć i wygładzić skórę oraz poprawia jej wygląd i kondycję