Olejek do opalania dwufazowy BLUE 5ml Magical Sun

4,00 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności. Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności.
  • Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka". Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka".
  • Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia". Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia".

SZUKASZ KOSMETYKÓW DO SWOJEGO SOLARIUM?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI -

DLA SALONÓW MAMY PRZYGOTOWANĄ OFERTĘ HANDLOWĄ Z ATRAKCYJNYM SYSTEMEM RABATOWANIA!

Olejek do opalania dwufazowy BLUE 5ml

Naturalny dwufazowy olejek pielęgnujący skórę, zawiera specjalnie dobrane ekstrakty z tropikalnych kwiatów oraz wyciągi z egzotycznych roślin pozyskanych z najbardziej dzikich zakątków świata.Dzięki tym składnikom skóra będzie doskonale nawilżona i natłuszczona nawet przy długiej ekspozycji na promienie UV. Aloes Vera i Avocado Oil oraz wyciąg z owocu Palmy Mauritia głęboko zregenerują naskórek. Duża dawka bronzerów oraz domieszka przyśpieszacza pozwolą osiągnąć rewelacyjne efekty opalania. Zalecany szczególnie dla osób o mieszanej i przetłuszczającej się cerze. Zalecane: Do każdego rodzaju skóry.