Celebrity Legs 2x7ml Magical Sun

6,50 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności. Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności.
  • Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka". Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka".
  • Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia". Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia".

SZUKASZ KOSMETYKÓW DO SWOJEGO SOLARIUM?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI -

DLA SALONÓW MAMY PRZYGOTOWANĄ OFERTĘ HANDLOWĄ Z ATRAKCYJNYM SYSTEMEM RABATOWANIA!

Celebrity Legs 2x7ml

Idealnie skomponowany szybko wchłanialny lotion do opalania nóg mający działanie ujędrniające.

Duża dawka brązera wzmocniona przyśpieszaczem przełamie bariery głębokiego ciemnego kolorytu.

Dzięki specjalnie opracowanemu kompleksowi termicznemu Soft Warming Formula możliwa jest głębsza penetracja promieniami UV,

przez co efekt opalania będzie niesamowicie spektakularny!Składnikiem aktywnym jest: caffein, guarana, miedź, wyciąg z henny,

l-tyrozyna, Erytruloza, DHA. Dzięki kompleksowi nawilżającemu nogi po sesji opalania będą wyglądać młodo, świeżo i kusząco!

Opis

Rodzaj kosmetyku
Do nóg