Delicate Face 150ml Magical Sun

35,00 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności. Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności.
  • Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka". Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka".
  • Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia". Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia".

SZUKASZ KOSMETYKÓW DO SWOJEGO SOLARIUM?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI -

DLA SALONÓW MAMY PRZYGOTOWANĄ OFERTĘ HANDLOWĄ Z ATRAKCYJNYM SYSTEMEM RABATOWANIA!

Delicate Face 150ml

Luksusowy aktywator z substancjami brązującymi do opalania twarzy. Krem jest bogaty w składniki zapobiegające starzeniu się skóry:

kolagen, olejek arganowy, proteiny jedwabiu więc dodatkowo daje skórze ochronę. Odpowiednie nawilżenie i napięcie cery gwarantuje

Cannabis Sativa. Skutecznie pomaga uzyskać piękną, złocistą opaleniznę przy jednoczesnej pielęgnacji skóry twarzy dzięki

d-pantenolowi oraz allantoinie.

Opis

Rodzaj kosmetyku
Do twarzy