Point.3 Longlife 160W EuroNorma 0,3

81,98 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności. Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności.
  • Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka". Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka".
  • Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia". Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia".

JESTEŚ ZAINTERESOWANY TYM PRODUKTEM?

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O OFERTĘ DLA TWOJEGO SALONU!

Point.3 Longlife 160W EuroNorma 0,3

Lampa Point.3 jest jedną z najlepszych lamp w normie 0,3 na rynku solaryjnym. Jej konstrukcja powstała na bazie sprawdzonych i wszystkim bardzo dobrze znanych lamp Flame. Zastosowanie najnowszych nowinek technicznych największego producenta lamp solaryjnych na świecie daje pewność jakości i zadowolenia.

Wieloletnie doświadczenie potwierdzone w niezawodności lamp New Technology pozwala nam jednoznacznie stwierdzić, że technologia SolGlass w połączeniu z ograniczeniem emisji promieniowania do poziomu 0,3 W/m² przyniosła dużo lepsze rezultaty niż standardowe i powielane od wielu lat konstrukcje na szkle OpenGlass.

Aby przekonać się o wyższości lampy Point.3 nad pozostałymi lampami  wystarczy jeden kilkunastominutowy seans, dający szybki i trwały efekt  pięknej i naturalnej opalenizny  i to za sprawą lampy w nowej normie !

Do Państwa dyspozycji oddajemy lampę 160W longlife z czasem pracy do 1000h. 

MOC: 160W

UVA/UVB: 1.0

CZAS PRACY: 1000h