High Power Pi K 2000 2m Longlife 180W

79,34 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności. Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności.
  • Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka". Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka".
  • Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia". Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia".

JESTEŚ ZAINTERESOWANY TYM PRODUKTEM?

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O OFERTĘ DLA TWOJEGO SALONU!

High Power Pi K 2000 2m Longlife 180W

Seria lamp High Power PiK stworzona została z myślą o najbardziej wymagających klientach, oczekujących 1000 godzinnej bezkompromisowej pracy oraz błyskawicznych efektów opalania. Jedna z pierwszych na polskim rynku lamp brązujących o tak dużej emisji promieniowania UVA. Współczynnik SEF na poziomie 3,3 oraz parametry kodu UV 200-R-103/5,9 gwarantują szybką i trwałą opaleniznę. Lampa Pik jest typowo brązująca (nie mylić z łagodną).

MOC: 180 W

UVA/UVB: 3.3

DŁUGOŚĆ:  200cm

CZAS PRACY: 1000h