Home / Megasun / P9 smartSun

Megasun P9 smartSun

Megasun P9 smartSun to równowaga między intensywnym światłem słonecznym a kojącym światłem upiększającym. Opatentowane lampy smartSunlight łączą w sobie moc czterech zakresów spektralnych.
smartsun tabela f

Liczba lamp

smartsun lampy

Seria P9 od MegaSun we współpracy z Porsche

Projekt solarium śladami kultowego Porsche 911. Imponująca technologia i zapierający dech w piersiach design w doskonałej symbiozie. Ludzi na całym świecie fascynuje mit, jakim jest Porsche. Dlatego naszym marzeniem była współpraca ze Studio FA Porsche przy ambitnym projekcie nowego projektu solarium. Aby połączyć formę i funkcjonalność w doskonałej harmonii.

To marzenie się spełniło: dzięki serii P9 firma KBL prezentuje światową nowość w ścisłej współpracy ze Studio FA Porsche, która wyznacza nowe standardy projektowania solariów. P9 łączy unikalny design z wyjątkową wydajnością techniczną. Innowacje, które urzekają klientów. A jednocześnie hołd dla tego, co nas wszystkich energetyzuje i inspiruje: słońca.

Light select

50 lamp

SunSphere Facials

4 lampy LED do twarzy

BeautyBooster HyperRed

70 lamp

SunSphere Shoulders

2 wysoko-ciśnienowe opalacze ramion

Dostępny w 3 wersjach

Magic Silver: projekt solarium nawiązujący do legendarnego Porsche 911. Ikona designu w wizji Ferdinanda Alexandra Porsche do dziś fascynuje ludzi na całym świecie. I tak Studio FA Porsche było idealnym kandydatem do naszego ambitnego projektu P9. Rezultat: unikalny design, który urzeka Twoich klientów. Kolor podwozia „Magic Silver” fascynuje różnorodnością programów świetlnych do wyboru.

Copper Rose: właściwy wybór dla wszystkich koncepcji studyjnych: dzięki kolorowi obudowy „Wonder White” P9S jest prawdziwą atrakcją w każdej atmosferze spa. Naturalnie dzięki dopasowanym kolorystycznie animacjom świetlnym, które nieustannie fascynują klientów.

Wonder White: kolor różowego złota jest modny nie tylko w przypadku ikon designu, takich jak iPhone. Charakterystyczny miedziany odcień od razu komunikuje aspiracje klasy premium modelu P9S wraz z dopasowanymi kolorystycznie animacjami świetlnymi. A ponieważ dwie trzecie wszystkich użytkowników solarium to kobiety, nic dziwnego, że nasz nowy kolor obudowy „Miedziana Róża” jest zdecydowanym faworytem tej grupy docelowej w badaniach rynkowych.