Home / Solaria domowe / White Rubin – Beauty Light

White Rubin – Beauty Light

White Rubin – Beauty light to ekskluzywny komfort korzystania ze Słońca i właściwości światła Beauty Light w zaciszu swojego domu. Korzystaj z szerokiego wachlarza korzyści płynących z czerwonego światła dzięki 28 specjalnym lampom wellness dla aksamitnie miękkiej skóry i naturalnie opalonej cery.
Masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem łóżka?
Korzystaj z szerokiego wachlarza korzyści płynących z czerwonego światła dzięki 28 specjalnym lampom wellness dla aksamitnie miękkiej skóry i naturalnie opalonej cery. Wykorzystując najnowsze wyniki badań, lampa ta łączy doskonałe efekty opalania z intensywnym czerwonym spektrum. Ich ogólnie zrównoważony rozkład widma poprawia bezpośrednią pigmentację nawet o 50%.

Pokochaj swoją skórę muśniętą słońcem i skorzystaj z benefitów już w trakcie jak i po opalaniu! White Rubin to wysokiej jakości sprzęt do intensywnego i jednocześnie relaksującego opalania. Intuicyjny wyświetlacz dotykowy ma elektroniczny timer, który umożliwia bezpieczne opalanie i maksymalną łatwość obsługi. Unikalny w tej klasie jest zintegrowany system muzyczny, który jest sterowany przez Bluetooth i pozwala odtwarzać specjalnie wybraną muzykę. Stateczniki elektroniczne zapewniają maksymalną żywotność lamp i pozwalają uzyskać oszczędność energii do 15%.

Czerwone Światło:
Panie kochają je za jego zbawienny efekt dla skóry, taki jak hamowanie procesów starzenia, wygładzanie zmarszczek czy redukcja przebarwień. Regeneracja mięśni po treningu, poprawa jakości snu czy zwiększona produkcja energii organizmu (ATP) zachęci każdego do poprawy poziomu swojego zdrowia i samopoczucia!
Wymiary: 850x850x1920mm
Waga: 120kg
Liczba lamp UV: 28x100WL
Pobór energii: 2,90 kW
Kolor: Biały
Zegar cyfrowy:
Licznik godzin:
Gogle chroniące przed promieniowaniem UV:
Dźwięk/MP3: ✅