Solarium megaSun 7000 alpha smartSun

205 398,32 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności. Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności.
  • Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka". Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka".
  • Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia". Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia".

PROWADZISZ SALON SOLARIUM? JESTEŚ ZAINTERESOWANY TYM URZĄDZENIEM?

ZADZWOŃ LUB NAPISZ I ZAPYTAJ O MEGA ATRAKCYJNĄ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ!

megaSun 7000 alpha smartSun


Wyposażenie:                                                                                                                                                                                               

ACS Inteligentna technika która w zależności od temperatury pomieszczenia steruje stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.
cpi energy to mniejsze zużycie energii oraz stała moc promieniowania lamp UV w trakcie ich używania.

mp3-Sound-Box Zintegrowany z urządzeniem odtwarzacz mp3. Pozwala na odtwarzanie dowolnych plików mp3 zapisanych przez administratora solarium.

musicVibration Pozwala na odczuwanie wibracji muzyki. MusicVibration wytwarza brzmienie, przy którym duże powierzchnie wprowadzane są w drgania jako membrany. W ten sposób dźwięk rozchodzi się równomiernie w całej kabinie

megaVoice Nowa funkcja megaVoice. Przyjemny głos informuje o funkcjach obsługi solarium

airCon Wysokiej jakości system klimatyzacji we wszystkich solariach megaSun gwarantuje przyjemne chłodzenie podczas opalania.

evoSystem2  specjalnie stworzone reflektory dla efektywniejszego wykorzystania mocy UV. uszlachetnione powierzchnie zewnętrzne dla uzyskania znacznie większej sprawności. Reflektory evoSysytem to przede wszystkim intensywne i równomierne opalanie twarzy.

cpi energy to mniejsze zużycie energii oraz stała moc promieniowania lamp UV w trakcie ich używania

VolumeControl gwarantuje niezmienną przyjemność słuchania. W zależności od mocy wentylatorów dostosowuje poziom głośności odtwarzanej muzyki.

ColorMotion Możliwość kontrolowania funkcji colorMotion poprzez wybór osobistego programu kolorystycznego za pomocą pilota motionWheel, dzięki któremu istnieje również możliwość ustawienia intensywności kolorów oraz częstotliwości ich zmian

Rubin Collagen Booster  To kombinacja lamp Rubin Collagen Booster nad twarzą  oraz dekoltem – wpływają pozytywnie na nawilżenie skóry, dzięki czemu jest odżywiona oraz zrelaksowana. Skóra staje się wona od toksyn. Kolagenowe światło stymuluje tworzenie się kolagenu w skórze – sprawia, że staje się bardziej elastyczna, a zmarszczki są redukowane. System może być stosowany w 3 różnych stopniach intensywności, a także bez funkcji opalania twarzy i dekoltu

Bluetooth

  • lampy góra: 26 x 200W smartSunlight (180 cm)                                  
  • 4 x 500W pureFacials, switch on-off
  • 40 beautyBooster 
  • lampy dół: 20x 200W smartSunlight lamp (190cm)
  • pobór mocy: 14kW (z klimatyzacją)

Wymiary:
2.384 x 1.431  x 1.539 mm zamknięte
2.384 x 1.431  x 2.038 mm otwarte

Wersja Intelligent Control System cena NETTO: 176257,00 PLN