Solarium Ergoline Sunrise 6200

93 059,96 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności. Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności.
  • Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka". Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka".
  • Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia". Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia".

Ergoline Sunrise 6200

Wyposażenie:

Smart Performance 

Lifestyle Design

Hybrid Light Nowy szklany panel Smart Control z dużym wyświetlaczem i sterowaniem dotykowym sprawia, że obsługa i regulacja wszystkich funkcji urządzenia jest jeszcze łatwiejsza. Dodatkowo Professional Set Up Manager umożliwia konfigurację i personalizację wszystkich ustawień z poziomu panela Smart Control.

LED Interior Light Imponujące podświetlenie wnętrza wykorzystujące diody LED

Surrond Cooling PLUS pieści ciało delikatnym, równomiernym strumieniem powieetrza, który przypomina morską bryzę. Marznące stopy należą już do przeszłości, dzięki nowej koncepcji nawiewów Ergoline

Aroma

Smart Control 

Set-up Manager

Wyposażenie opcjonalne:

3D Sound 

Bluetooth

MP3 AUX

Voice Guide

Vibra Shape

Dane techniczne:

  • Lampy: 48 x max 180W (200cm)