Solarium megaSun sportCOLLARIUM revolutionD

120 298,31 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności. Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności.
  • Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka". Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka".
  • Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia". Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia".

megaSun sportCOLLARIUM revolutionD
                                                                                                                                                                                            
ACS Inteligentna technika która w zależności od temperatury pomieszczenia steruje stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.
cpi energy to mniejsze zużycie energii oraz stała moc promieniowania lamp UV w trakcie ich używania.
preSelection Ergonomiczny i intuicyjny wyświetlacz umieszczony na zewnętrznej obudowie solarium zapewnia możliwość wyboru indywidualnych ustawień przed każdą sesją opalania                                                                                                               SUN on/off możliwość całkowitego wyłączenia lamp emitujących promieniowanie UV (tylko dla urządzeń kolagenowych)


lampy góra:

12 x 180 W beautyLight (210 cm)

14 x 180 W pureSunlight (210 cm)    

                                         
lampy dół:

8 x 120 W beautyLight  (190cm)

8 x 120 W UV pureSunlight (190 cm)


pobór mocy (z klimatyzacją):10 kW (9,600 W)
zabezpieczenia: 3 x 25 A


Wymiary:
2200 x 1440 x 1710 mm (otwarte)
2330 x 1440 x 1710 mm (otwarte - SoundSystem)

Wyposażenie opcjonalne:

aroma Możliwość wyboru przez użytkownika rozpylenia specjalnych aromatów  Cena netto: 3827 PLN


airCon Wysokiej jakości system klimatyzacji we wszystkich solariach megaSun gwarantuje przyjemne chłodzenie podczas opalania   Cena netto: 8815 PLN                                                                                                                                                                             

50 Rubin Collagen Booster To kombinacja lamp Rubin Collagen Booster nad twarzą  oraz dekoltem – wpływają pozytywnie na nawilżenie skóry, dzięki czemu jest odżywiona oraz zrelaksowana. Skóra staje się wona od toksyn. Kolagenowe światło stymuluje tworzenie się kolagenu w skórze – sprawia, że staje się bardziej elastyczna, a zmarszczki są redukowane. System może być stosowany w 3 różnych stopniach intensywności, a także bez funkcji opalania twarzy i dekoltu Cena netto: 8148,50 PLN

Pakiet:

mp3-Sound-Box Zintegrowany z urządzeniem odtwarzacz mp3. Pozwala na odtwarzanie dowolnych plików mp3 zapisanych przez administratora solarium.


VolumeControl gwarantuje niezmienną przyjemność słuchania. W zależności od mocy wentylatorów dostosowuje poziom głośności odtwarzanej muzyki


musicVibration Pozwala na odczuwanie wibracji muzyki. MusicVibration wytwarza brzmienie, przy którym duże powierzchnie wprowadzane są w drgania jako membrany. W ten sposób dźwięk rozchodzi się równomiernie w całej kabinie


megaVoice Nowa funkcja megaVoice. Przyjemny głos informuje o funkcjach obsługi solarium
Bluetooth


Cena netto: 5117 PLN netto