Solarium Ergoline Vertical

12 177,00 zł
Brutto

Tuba Ergoline Vertical to urządzenie wyposażone w 48 lamp, które dbają o twoją równomierną opaleniznę. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności. Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności.
  • Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka". Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka".
  • Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia". Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia".

DANE TECHNICZNE

48 x 180W Lampy na ciało
Zabezpieczenie: 3 x 20A
Waga: 350 kg
Wymiary: 120 x 100 x 241 cm, otwarta: 128 x 126,5 x 241


WYPOSAŻENIE

Turbo Power: 48 lamp UV znajduje się tak blisko ciała, że już po krótkim czasie uzyskiwana jest intensywna opalenizna. Lampy Turbo Power o długości 2 metrów i mocy 180 W. Dokładna opalenizna całego ciała.

Photo Art: Motyw Lifestyle w postaci wyrazistego nadruku fotograficznego. Błyszcząca obudowa aluminiowa i górna część aluminiowa z dwoma podświetlonymi logo Ergoline.

Top Cooling: Duży, umieszczony nad głową wentylator

Sound Box: Perfekcyjna jakość muzyki w czasie opalania. Urządzenie jest seryjnie wyposażone w dwa głośniki i regulator głośności.

Przewodnik głosowy: Na początku opalania klient otrzymuje przydatne informacje na temat obsługi solarium.

Akrylowe uchwyty: Dwa uchwyty z akrylu dobrze leżą w dłoni i umożliwiają rozluźnioną pozycję stojącą w czasie sesji opalania.