Solarium Soltron XL 70 High Comfort

18 450,00 zł
Brutto

Głęboką i równomierną opaleniznę zapewniają 51 lampy niskociśnieniowe o mocy 160W. Funkcję opalacza ramion i karku pełni opalacz odblaskowy.  System wentylacji gwarantuje uczucie świeżości podczas opalania. Oddzielne sterowanie powietrzem chłodzącym twarz. Osoba korzystająca z solarium ma dostęp do wszystkich jego funkcji przy pomocy wyeksponowanego panela sterowania.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności. Polityka bezpieczeństwa: zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności.
  • Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka". Towar wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź szczegóły w sekcji "wysyłka".
  • Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia". Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od transakcji. Szczegóły proszę sprawdzić na stronie "Warunki odstąpienia".

Soltron XL 70 High Comfort

Dane techniczne:

Lampy: 51x160W 
Opalacze twarzy: 4x500W
Opalacze ramion: 7x25W
Zabezpieczenie: 3x25A 
Pobór mocy: 13,0 KW
Wymiary: 239cm x 151cm x 175cm

Wyposażenie:


Panel sterowania
Opalacze ramion
Opalacze twarzy
System audio
Klimatyzacja
Aqua
Aroma

Opis

Czy leżące
Tak