Home / Megasun / K7 hybridSun

Megasun K7 hybridSun

hybridsun tabela f

Liczba lamp

Wszystkie funkcje

Seria K od Megasun

Urzekający design i innowacyjna technologia. Nowa seria K firmy KBL nie tylko przyciąga wzrok, ale także wyróżnia się wieloma detalami wyznaczającymi trendy. Współczesna, ale przyszłościowa filozofia projektowania podnosi jakość serii za pomocą wizjonerskiej formy i oświetlenia. Ukształtowana i ugruntowana piórem projektanta „Etienne Salomé”, znanego ze swojej pracy dla Bugatti Automobiles, seria K skupia się na doskonałej elegancji, wyrazistości i nieskończonych możliwościach.

Nieograniczone możliwości pokazują różnorodność serii K. 42 lampy i cztery pureFacials w K6 nie są technicznie gorsze od K7 z 46 lampami i czterema pureFacials.

Wraz z sukcesem P9S, technologia LED ugruntowała swoją pozycję w sektorze solariów. Ten kwantowy skok w zakresie technologii spektralnej jest teraz dostępny w K6S i K7S. Wysokowydajne diody LED wytwarzają tylko długości fal wymagane do uzyskania pięknej i delikatnej opalenizny. Jednocześnie soczewki asferyczne przed diodami LED gwarantują absolutnie równomierne oświetlenie twarzy i dekoltu. Postęp, którego można doświadczyć natychmiast.

Light select

42-46 lamp

SunSphere Facials

4 lampy LED do twarzy

BeautyBooster Pro

2000 beauty booster LEDs

SunSphere Shoulders

2 opalacze LED do ramion